22.04
Добрий день, дівчатка. Продовжимо працювати. Зараз будемо в'язати по лицьовій стороні полотна
в'язку " зубчики ". Її використаємо, як оздоблювальну смужку в середині полотна.
* кромочну петлю знімаємо , а далі на праву спицю накидуємо робочу нитку (накид , наступні дві петлі пров'язуємо разом лицьовою петлею, знову накид, знову дві разом лицьовою і так в'яжемо до кінця ряду. Виворітний ряд пров'язуємо виворітними петлями і петлі і накиди. Утворилась ажурна смужка. Вона є серединою основної деталі.
Від ажурної смужки в'яжемо у зворотньому напрямку : 8см
"панчішною в'язкою і 2см "резинкою 1×1".
Закриваємо петлі останнього ряду. Їх легше закривати на лицьовому боці роботи. Кромочну петлю не знімаємо, а зразу з наступною петлею (2 разом ) пров'язуємо лицьовою петлею. В результаті на правій спиці утворилася одна петля. Перекидуємо її на ліву і знову пров'язуємо 2 разом лицьовою петлею. Повторюємо так доти, поки не будуть закриті всі петлі ряду. При цьому утвориться косичка. Коли на спиці залишиться остання петля, нитку від клубка відрізаємо і протягуємо в цю петлю і добре затягуємо вузлик.
Ви зв'язали основну деталь виробу. МОЛОДЦІ !!!!
Одну сторону деталі пропоную прикрасити за власним бажанням. Це може бути пришита фабрична аплікація. Можна виконати аплікацію із гудзиків, фетру, зв'язаних гачком простих квіток, паєдок. ..... , прикрасити вишивкою, тощо.
08.04
Вітаю своїх маленьких майстринь 6 - го класу.
Я пропоную вам трішки попрацювати.
Ви вже засвоїли навички в'язання лицьових та виворітних петель. В'язали зразки в'язок, а тепер давайте спробуємо зв'язати невелику сумочку для сестрички. Її можно зробити на підкладці і без неї, невеличку і збільшити за розміром. Змінювати - це ваше бажання.
А зараз наберіть на спиці 36 - 40 петель ( в залежності від товщини нитки ) і пров'яжіть в'язкою " резинка 1×1" 2 сантиметри. НЕ ЗАБУВАЙТЕ про правила пров'язування кромочних петель (перша знімається, а остання пров'язується виворітною ).
Далі переходимо на панчішне в'язання (чулочная вязка ). Нагадую, що лицьові ряди пров'язують лицьовими петлями за задню стінку, а виворітні ряди - виворітними петлями.
Не забувайте про кромочні петлі !!!!!!
Виворітна - нитка перед петлею.
Панчішною в'язкою в'яжемо 8 см. Останній пов'язаний ряд повинен бути виворітним.
Все . Зупиніться. МОЛОДЦІ.
На наступному уроці продовжимо.
У вас має вийти ось таке полотно.
Немає коментарів:
Дописати коментар